Piękno, dobro, ciche szczęście

… czyli co robię, kim jestem oraz jak powstała
Pracownia Arcytwór i Sklepik z wyobraźnią.

Urodziłam się prawdopodobnie po to, by tworzyć

Nazywam się Ewa Zielińska. Jestem założycielką i właścicielką Pracowni Arcytwór oraz Sklepiku z wyobraźnią. Urodziłam się prawdopodobnie po to, by tworzyć piękne rzeczy. Kocham kwiaty, zwierzęta oraz całą naturę, która jest dla mnie nieustającym źródłem inspiracji. Równie często sięgam do dobrych wspomnień z dzieciństwa oraz mojej wyobraźni. Tworząc mam poczucie, że robię coś ważnego. Mogę podzielić się z innymi tym, jak odbieram świat za pomocą kolorów, kształtów i faktur.

Pracownia Arcytwór

W mojej pracowni z sercem tworzę obrazy, rysunki i ilustracje, które przeniosą Cię w dziecięcy świat natury. Moja twórczość to również wyjątkowa i oryginalna dekoracja na ścianę pokoju dziecięcego. Trudno powiedzieć kiedy tak naprawdę powstała moja Pracownia, ponieważ maluję i rysuję od zawsze. Odkąd pamiętam był to dla mnie najlepszy i najprostszy sposób na uporządkowanie i poznanie siebie. Nieprawdopodobna wrażliwość na grę światła i koloru wyznaczyła moją ścieżkę życiową. Ulotne momenty odbierane ze świata zewnętrznego pragnęłam przetworzyć w swojej wyobraźni i zatrzymać na papierze za pomocą ołówka, akwareli czy linorytu. Tworząc mogę być sobą, wymyśliłam więc sobie miejsce, w którym pielęgnuję małe, ciche szczęście.

Zajrzyj do mojej Pracowni

Sklepik z wyobraźnią

Kilka lat temu poczułam, że pragnę dzielić się moją twórczością z innymi,
założyłam więc swój pierwszy blog, który obecnie przekształca się w Sklepik z wyobraźnią.
Będą w nim dostępne moje obrazy w postaci wysokiej jakości wydruków, plakatów oraz oryginałów. Niebawem i Ty, zakupując moje produkty będziesz mógł
wnieść do swojego domu ciepło, piękno i dobro.
Z biegiem czasu oferta Sklepiku z wyobraźnią będzie się powiększać,
zaglądaj więc tu często, by nie ominęły Cię żadne nowości.

 

 

 

Zapisz się na mój NEWSLETTER, jeśli chcesz dowiadywać się
co słychać w mojej Pracowni i Sklepiku.
Obiecuję, że wkrótce się odezwę!

[newsletter_form]
[insta-gallery id="2"] [insta-gallery id="1"]